Inne

Book Tour z Kryzysowy plan życiowy

Formalności:

1. Udział w BookTour mogą brać recenzenci oraz czytelnicy. W przypadku recenzentów – proszę o publikację recenzji na swoim blogu/fanpage’u oraz podrzucenie mi linka do niej oraz umieszczenie informacji w poście, że bieraliście udział w BookTour organizowanym przez PapierowyBluszcz, Zapatrzona w książki oraz Marta wśród książek. W przypadku czytelników – jeśli posiadacie konto na portalu lubimyczytac.pl będzie miło zarówno nam, jak i autorce, jeśli opublikujecie tam kilka słów o książce i ją ocenicie.
Zgłoszenia przyjmujemy drogą mejlową, na e-mail: michalina.foremska@wp.pl / blog@zapatrzonawksiazki.pl / martadaft@gmail.com w tytule e-maila proszę wpisać BookTour z „Kryzysowy plan życiowy” w treści wpisując adres do korespondencji. Mejle, które nie będą zawierały adresu będą usuwane od razu. Zakwalifikowane osoby zostaną uprzednio poinformowane o dacie rozpoczęcia BookTouru (okolice pierwszych dni marca 2018).

2. Miejsc w BookTour jest wstępnie 10. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Niemniej orientacyjny czas na zapisy trwa do 28.02.2018.
Zastrzegamy sobie prawo do odwołania BookTour, jeśli liczba chętnych nie przekroczy 6 zgłoszeń lub rozszerzenia listy o dodatkowe miejsca (max. 5)

3. Na przeczytanie książki i przesłanie jej dalej macie 7 dni.

4. Po przeczytaniu książki prosimy o kontakt poprzez e-mail lub fanpage w celu otrzymania adresu i przesłania książki kolejnej osobie.
Proszę o nie wysyłanie zapytań na Instagramie.

5. Książkę wysyłamy LISTEM POLECONYM w kopercie bąbelkowej.

6. Na oznaczonej w książce stronie proszę o wpisanie swojej osoby na listę (recenzenci – wraz z adresem bloga)

7. Jeśli będziecie mieli ochotę zaznaczajcie w książce ulubione cytaty, róbcie notatki. Możecie dorzucić jakiś drobny upominek dla kolejnej osoby, kartkę dla autorki… Co Wam przyjdzie do głowy

8. Bawcie się dobrze

9. Po skończonym BookTour książka trafi w ręce autorki.


Startujemy!


[EDIT]
Uczestnicy:
1. Kamila Walota
2. Katarzyna Wnorowska
3. Justyna Herberg
4. Paulina Korek
5. Aldona Hormańska-Laskowska
6. Dorota Grochala
7. Ewa Brzezińska
8. Barbara Zarańska
9. Żaneta Karp
10. Jolanta Bączyk
11. Karolina Godlewska
12. Andżelika Jaczyńska
13. Wioleta WittKsiążki stanowią dla mnie całodobową dostawę tlenu. Staram się zarażać swoją pasją każdego kto tylko wejdzie na moją orbitę. Dusza przepełniona fantastyką, serce bijące w rytm romansów, rozum łaknący zagadek i akcji. Od niedawna fanka literatury dziecięcej.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *