Marta wśród książek,  Recenzje

Pretty Happy. Sposób na pokochanie siebie- Kate HudsonWiele razy w życiu zatrzymujesz się, by wziąć oddech, który pomoże ci przetrwać kolejne dni. Jednak czy o to w tym chodzi, by gonić za czymś nieokreślonym, co wcale nie daje ci szczęścia? Jak czerpać radość z życia i osiągać sukcesy, jednocześnie dbając o siebie i bliskich? Owszem możesz być super człowiekiem ciągnącym dwa etaty, mającym gromadkę dzieci i czas na fitness trzy razy w tygodniu, tylko czy to daje ci szczęście?

Pokochaj siebie i spraw by, życie cieszyło cię mocniej, niż teraz.


Nie ważne czy korzystasz z poradników i jak wygląda twoje życie. Najważniejsze jest to czy ty jesteś szczęśliwa i akceptujesz siebie. W życiu osiągasz w końcu taki moment, w którym musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, po co tak gnam do przodu? Czy tego właśnie chciałam? Gdy już sobie na nie odpowiesz, sięgnij po „Pretty Happy” i poczytaj, jak nic nie tracąc, można wiele zyskać.


To nietypowy poradnik o tym, jak dbać o swoje zdrowie, relaks i szczęście. To opowieść kobiety, która szybko osiągnęła sukces, a gdy przyszedł odpowiedni czas, potrafiła z niego zrezygnować. Nie ważne jest, ile osiągniesz, jeśli ciebie to nie cieszy, to nie ma wartości.


Poznajemy Kate Hudson od innej strony. Dostajemy garść porad o tym, jak dać dojść do głosu naszemu wewnętrznemu „ja” i dbać o nie jak najlepiej.


Poradnik zawiera ciekawe propozycje ćwiczeń i aktywności nie tylko dla ciała, lecz również umysłu. Znajdziemy tu mnóstwo ciekawych przepisów i sposobów na wzmocnienie organizmu. W kilku ciekawie przedstawionych filarach autorka pokazuje jak za sprawą odnalezienia wewnętrznej równowagi, można zadbać o zdrowie, kondycje i urodę.


Dostaniemy również sporo sposobów na walkę ze stresem i prze aranżowanie swojego stylu pracy i codzienności.


To ciekawy forma pomocy w samodoskonaleniu się, odnajdywaniu równowagi i spokoju. Napisana lekko i intrygująco. Już sama lektura okaże się przyjemnie relaksująca, oczyści umysł i pozwoli na swobodną analizę wszystkich zawartych w niej porad. Nie znajdziecie tu złotych rad o codziennym ćwiczeniu, gdyż Kate Hudson sama przyznaje, że nie zawsze udaje jej się zdrowo odżywiać czy codziennie ćwiczyć. To świetna forma, która tylko z nazwy straszy poradnikiem, w zamian oferując ciekawą i pouczającą lekturę, w której każdy może znaleźć coś dla siebie.
Ocena książki:
Tytuł: Pretty Happy. Sposób na pokochanie siebie.
Autor: Kate Hudson
Wydawca: Kobiece
Ilość stron: 256
ISBN: 9788365506641

Książki stanowią dla mnie całodobową dostawę tlenu. Staram się zarażać swoją pasją każdego kto tylko wejdzie na moją orbitę. Dusza przepełniona fantastyką, serce bijące w rytm romansów, rozum łaknący zagadek i akcji. Od niedawna fanka literatury dziecięcej.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *