Menu

środa, 24 maja 2017

"Papierowy Księżyc" Anna Crevan Sznajder

"Papierowy Księżyc"
Anna Crevan Sznajder


Co jeśli podejmiemy jedną złą decyzje? Czy możliwe jest żeby nasze serce przełamane na dwie połowy kochało dwóch tak różnych mężczyzn? Czy zdradzając jesteśmy godni szczęścia?
Anna Crevan Sznajder autorka serii "Niczyja" Starająca się wydać swoją powieść. Jest pozytywnie zakręconą fanką kultury Japonii a przede wszystkim mangi. Jej miłość do Kuroko no basket pozwoliła jej stworzyć "Niczyją " której obie recenzje możecie znaleźć na moim blogu. Część pierwsza Niczyja. Kwiat Magnolii oraz część druga Niczyja.Zapach Magnolii.


 Papierowy księżyc to opowieść o tym co stać się może gdy zamiast próby rozwiązania problemu wybierzemy opcje ucieczka. Anna nie potrafiąc wybrać ucieka przed wszystkim co kocha.Autorka w bardzo realistyczny sposób ukazuje uczucia jakie targają Ann zakochaną w dwóch mężczyznach. Czy mogła wybrać inaczej ? Czy na pewno kocha ich obu ? Kogo bardziej skrzywdziła? To niewielka dawka pytań jakie pojawiają się w głowie bohaterki gdy staje w obliczu kolejnych wyzwań jakie stawia przed nią życie. Dla mnie głównym pytaniem jest to czy, wymierzając karę sobie, nie skrzywdziła całej trójki?

Ten short jest tylko alternatywą, lecz sporo wnosi do całości i zostawia nam w głowie bałagan, który będziecie chcieli uporządkować i poznać właściwe, inne zakończenie tej historii.
Anna Sznajder stworzyła historię o pasji, miłości i bólu. "Papierowy księżyc" to jedna z dróg, które mogła obrać Ann w swych decyzjach. W obliczu choroby, stworzyła swoisty rachunek sumienia, który oczyścił jej umysł i pozwolił rozliczyć się z uczuć jakie nią targały odkąd w jej życie wkroczyli dwaj jakże różni mężczyźni.
Zarówno "Papierowy księżyc" jak i "Niczyja" zasługują na szersze grono czytelników dlatego zachęcam was do wspierania marzeń. Poniżej kilka przydatnych linków pozwalających na wsparcie projektu :)

Możecie nabyć swój egzemplarz "Papierowego księżyca"  tutaj . 
Możecie wesprzeć projekt  na stronie: wspieram kulturę  dostępny tutaj .
oraz nabywając książkę "Facet do wzięcia", której Anna jest współautorką, książka dostępna tutaj Walczyć trzeba o marzenia, dbać o przyjaźń a miłość odczuwać całym sobą :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz