Menu

niedziela, 16 lipca 2017

Tydzień pod osłoną Wizażu śmierci :)


Dziś dość nietypowa zapowiedź książki, która niedługo zagości na blogu i fp w różnych formach. Będziecie mieli szanse na poznanie autorki, a także samej powieści. Zaczniemy od paru słów o autorce i opisie "Wizażu śmierci".Ewa Dudziec o sobie: 

Umysł ścisły z artystyczną duszą. Przygodę z twórczością rozpoczęła w liceum, gdy – jak mówi – bawiła się poezją. W wydanej w grudniu 2016 roku antologii 21-dniowe wyzwanie. Piszę codziennie. Wybór tekstów ukazały się jej pierwsze opowiadania i wiersz. Ewa Dudziec publikuje również na autorskiej stronie DarkIta.pl. Ukazały się tam m.in. fragmenty Wizażu śmierci i kilka opowiadań z cyklu Dziennik Beatrycze. Prowadzi blog Czekoladki z pieprzem, gdzie zamieszcza utwory własne i innych autorów. Prywatnie właścicielka czarnego kota, miłośniczka fantasy, kryminałów, thillerów i science-fiction w różnych postaciach.Ewa postanowiła spełniać się w pisaniu i rozpisała swój plan wydawniczy prosząc przyszłych czytelników o pomoc w zebraniu potrzebnej kwoty.Tak powstała zbiórka na wspólnyprojekt,pl. Udało się a książka może trafić w wasze ręce. 

Ewę możecie znaleźć 
na stronie -------> Darkita.pl


                              O "Wizażu śmierci" 

Pod Białymstokiem znaleziono ciała dwóch modelek - ofiar handlarzy narządami. Do międzynarodowego śledztwa zostaje włączona agentka CBŚ, pracująca pod przykrywką wizażystki. Razem z konsultantem z FBI, sprawdzają powiązania handlarzy z lokalnym show-biznesem. Kolejne, zdobyte dowody przynoszą jedynie więcej pytań niż odpowiedzi. Gdy w końcu elementy układanki zaczynają do siebie pasować, handlarze ludzkimi organami odkrywają ściśle strzeżoną tajemnicę amerykańskiego agenta i szantażują go.


Książkę możecie kupować  TUTAJ Zaglądajcie na fp Martawsrodksiazek tam pojawi się sporo ciekawostek i konkurs z tą książką

2 komentarze: