Menu

czwartek, 24 sierpnia 2017

Zapowiedź "Latarnik 2.0 Roland Hensoldt

Dziś chce się z wami podzielić dobrą nowiną. Blog Marta wśród książek objął patronatem powieść, która trafi na nasze półki w 2018 roku. Mam dla was krótki opis powieści a już niedługo zacznę przekonywać was cytatami :) 

Zapraszam również na stronę poświęconą powieści Latarnik 2.0

Opis:

Co byś zrobił, gdyby twoja przyszłość była już spisana?

– Hakujemy przyszłość – odpowiada. Zrobią coś niemożliwego. Włamią się do kodu źródłowego przeznaczenia. A może zhakują jaźń Boga? Nikt nie wiedział, czego się spodziewać.

Aktualne pytania o kondycję świata i odpowiedzi zakodowane w proroczych animacjach. Kto, po co, a przede wszystkim jak przewiduje przyszłości? A gdyby dziś pojawił się Mesjasz? Jak odnaleźć kogoś, kto widzi i wie? Istnieje dziewczyna od żab, która ma wolę zhakowania przyszłości. Pojęła język pism proroków i zyskała dziwną moc, która kusi coraz głośniej. Świat tonie w recesji i odlicza czas do czegoś, czego nie potrafi jeszcze nazwać. Do czego Prorok przygotowuje lud Zagarów z Bliskiego Wschodu?

W Bukareszcie, wśród imigrantów, ukrywa się Goncer-typ faceta bez przeszłości. Choć przeczy to rozsądkowi, ma on dowód autentyczności proroctw. Nie dość, że ktoś wie, co on zrobił, to jeszcze potrafi przewidzieć każdy jego krok. Czas gęstnieje i osacza. Jak z nim walczyć?

Czy to możliwe, że byłeś świadkiem tej historii? Co teraz zrobisz z proroctwami?

3 komentarze:

  1. Zapraszam także na oficjalnego Facebooka. Wiadomo, z każdym lajkiem bliżej do półek, a dalej od szuflady ;)

    https://www.facebook.com/Latarnik2.0/

    OdpowiedzUsuń
  2. Brzmi ciekawie. ;) Czekam na cytaty ;)

    OdpowiedzUsuń