Menu

wtorek, 29 sierpnia 2017

[Zapowiedź wydawnicza] Magdalena Witkiewicz " Ósmy cud świata"

Ten tydzień stoi trochę pod znakiem zapowiedzi tego, co czeka na was już niedługo w czytelniczym świecie. Chce, żeby wasza uwaga skupiała się na każdej książce osobno, dlatego też posty będą trochę inne.

Zacznę od najnowszej książki Magdaleny Witkiewicz, na którą czekam z utęsknieniem, a droga autorka wcale nie ułatwia czekania. Każda wzmianka o książce, czynny udział w wyborze okładki rozbudziły moje zmysły i wiem, że warto a dla reszty opis książki i wspaniała okładka :)

13 września 2017 premiera powieści „Ósmy cud świata” bestsellerowej polskiej pisarki Magdaleny Witkiewicz, inspirowana podróżą autorki do Wietnamu. „Ósmy cud świata” to opowieść o singielce poszukującej najważniejszych wartości w życiu. W tle Wietnam z malowniczą zatoką Ha Long i tętniącym życiem Hanoi.


Bohaterka powieści Anna - singielka, odnosi sukcesy, żyje wygodnie i bez zobowiązań, ale cały czas nie czuje się spełniona. Wszystko zmienia się, gdy pod wpływem towarzyszących jej emocji postanawia wyjechać do Wietnamu. To, co tam ją spotka, już na zawsze pozostawi ślad. Czy jej decyzje mogą zaważyć na losach innych ludzi? Czy szczęście, którym się cieszy, rozsypie się nagle jak domek z kart? Anna przeżywa wietnamską przygodę i odkrywa swój własny ósmy cud świata.

Magdalena Witkiewicz bestsellerowa polska autorka, absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego i studiów MBA. Z zawodu analityk marketingowy, specjalista od modeli ekonometrycznych, z pasji pisarka. Uwielbiana przez kobiety, od lat wzrusza i motywuje swoje czytelniczki, nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Jej książki czytają Wietnamki, Litwinki i Amerykanki. W swych powieściach porusza trudne tematy samotności, poszukiwania sensu życia, dokonywania często niełatwych wyborów, miłości. Nazywana specjalistką od szczęśliwych zakończeń, opowiada o poważnych sprawach w lekkim, a czasami nawet w bardzo lekkim stylu. Dla dzieci i dla dorosłych. A czasami tylko dla dorosłych. Jej najnowsza książka „Ósmy cud świata” jest inspirowana podróżą autorki do Wietnamu, gdzie w 2014 r. Magdalena Witkiewicz reprezentowała Polskę na Międzynarodowym Festiwalu Literatury Europejskiej w Hanoi. 


Tytuł: Ósmy cud świata 
Autor: Magdalena Witkiewicz
 Wydawnictwo: Filia
 Data premiery: 13 września 2017


Czekacie?

1 komentarz:

  1. Jestem nią zainteresowana i jeśli będę miała okazję, to na pewno przeczytam :)
    Pozdrawiam :)
    https://czytanie-i-inne-przygody.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń