Menu

wtorek, 10 października 2017

"P@n Wilk i kobiety" Jarosław Wilk


W tej podróży czeka was wiele doznań, które nieliczni będą umieli docenić i w pełni odczuć. Sięgając po „P@n Wilk i kobiety” dostaniecie ogromną dawkę męskiego, twardego punktu widzenia. To od was zależy, jak przyjmiecie tę lekturę i czy będziecie kochać Wilka, czy wyklinać jego podejście. Otwórzcie umysł i wyruszcie w podróż nurtem historii, której nie powinno się szufladkować i wciskać w ramy. 

" -Kobiety są jak tramwaje. Jedne odchodzą, kolejne przychodzą".


Historia ta jest pełna humoru, seksu i prawdziwego, surowego męskiego spojrzenia na związki i spotkania czysto cielesne.
Wilk to facet z krwi i kości umiejący wiele brać, lecz też dawać. Miłośnik dobrego jedzenia, pięknych i inteligentnych kobiet oraz wina. Nie stroni od używek i uwielbia dobrą muzykę. W dzień zwykły pracownik i ojciec nad życie kochający córkę, nocami i w weekendy facet szukający przyjemności, żyjący chwilą. 
Kobiet szuka na portalach, znajduje najróżniejsze egzemplarze. Jest ostro i gorąco jednak bywa też zabawnie i nawet poważnie.

Pan Wilk poprzez opowieści o kobietach, jakie przewijają się w jego życiu, ukazuje różne oblicza siebie i sprawia, że nie potrafimy się oderwać od jego przygód. Czasem targa nami oburzenie, ale przemija tak szybko, jak się pojawia na rzecz fascynacji inteligencją i stanowczością głównego bohatera.

 Powieść pochłonęłam bardzo szybko i długo nie potrafiłam otrząsnąć się z szoku. Nie przeszkadzały mi wulgaryzmy i wybredność Wilka. Jego podejście do spraw damsko- męskich jest nietuzinkowe, oryginalne i daje wiele do myślenia. Dostajemy świetną powieść z mnóstwem scen erotycznych tych wysmakowanych i tych ostrych i bezkompromisowo ukazujących układ Pan- uległa. 

"-Stąd, że ja też mam skórę, miejsca erogenne. O chuju przez wrodzony takt i kulturę nie wspomnę. "

Pióro Wilka jest lekkie i porywające, nie traci przy tym na wyrazistości. Jest prawdziwy, szczery i nawet ciut romantyczny. Potrafi w dogłębny sposób przedstawić kobiece wady i nawyki, choć sam bywa arogancki, nie mamy mu nic do zarzucenia, bo jak można się czepiać kogoś, kto twardo i do bólu zgodnie z logiką wykłada nam przed oczy to, do czego ciężko się nam przyznać. Kobiety bywają naiwne i głupie, czepialskie i oziębłe. Każda jest inna, przedstawiona w oryginalny sposób. Jest gorąco, zabawnie i z przesłaniem. Jakim? Żyj tak, by nie żałować niczego. Przeżywaj, chłoń, poprawiaj.

„P@n Wilk i kobiety” to mocna, erotyczna i pełna humoru podróż w głąb własnych potrzeb i odkrywanie pragnień, które dzięki otwartemu umysłowi chłoniesz między wierszami pełnymi ciętego języka i męskiego spojrzenia. 

Raz na jakiś czas każdy mężczyzna spotyka egzemplarz drewnianej lalki. O pechu jednak może mówić dopiero wtedy, gdy przez nieuwagę poprosi ją o rękę i rzeźbi w drewnie przez następne parędziesiąt lat.

Odkryj w sobie potrzeby, naucz się żyć według własnych zasad. Wilk lekko nakreśla ci drogę do szczęścia, daje rady i przepis na dobrą zabawę, możesz je zapamiętać i wykorzystać. Wierze, że każdy z was wyciągnie z lektury tej powieści to co ukryte i niedopowiedziane. Tak autor lekko utrudnia odkrycie istoty powieści, ciągle mówiąc o seksie, jedzeniu i dobrym winie, ale nie dajcie się, szukajcie: ) 
Polecam czytelnikowi dojrzałemu, który zobaczy więcej niż erotyk. Każdemu szukającemu czegoś innego, świeżego i prawdziwie męskiego w literaturze, w której kobiety odkrywają ciało i duszę.

Ocena Książki:
 
Tytuł: P@n Wilk i kobiety
Autor: Jarosław Wilk 
Wydawnictwo: Pro-Wizja
Data wydania: 27 Kwietnia 2014
ISBN:9788393947300
Ilość stron: 302

4 komentarze: