Menu

niedziela, 26 listopada 2017

Miłość zapisana w gwiazdach- Brad KronenNiech odezwie się ktoś, kto choć raz w swoim życiu nie zajrzał w gwiazdy i nie czytał horoskopu. Tylko czy można wierzyć we wszystko, co tam znajdziemy? Jeśli tylko potrafimy odnaleźć umiar i traktować to jako zabawę i miłe spędzenie czasu nic nie stoi na przeszkodzie.

„Miłość zapisana w gwiazdach” Brada Kronena to poradnik dotyczący horoskopu partnerskiego. Opisuje połączenia partnerskie między wszystkimi znakami. W ciekawy i zabawny sposób pokazuje nam jakie cechy dominują nad każdym znakiem. Czego się możemy spodziewać w danym połączeniu i na co zwrócić uwagę, gdy coś w nim nie gra.

Całość utrzymana w dobrym stylu, napisana lekko i z humorem przyciągnie każdego. Wszyscy mogą odnaleźć tu choć jedną swoją cechę, która przypisana jest do ich znaku i sprawia, że związek jest taki, jaki jest. Może, więc warto poświęcić chwilę na lekturę i sprawdzić siebie.

Książkę „Miłość zapisana w gwiazdach” czyta się szybko. Można to robić na kilka sposobów, czytając np. całość lub tylko wybrane połączenia. Oprawa graficzna cieszy oko, tekst urzeka prostotą i przyciąga tajemnicą.
Rozpoczynając przygodę z tą książką, nie wiedziałam czego się spodziewać, jednak moje obawy zostały natychmiast rozwiane przez ogromną dawkę humoru i dystansu, jaką częstuje nas autor już od pierwszych stron. Po prostu siedzisz, czytasz i uśmiechasz się do zabawnych tekstów, by po chwili trafić na fragment łudząco przypominający ciebie lub twój związek.

To ciekawa podróż po zakamarkach umysłu i wszechświata. Chwila zastanowienia nad prawdziwością czytanego tekstu i tajemnicy, która od zawsze towarzyszy losowi zapisanemu w gwiazdach. Jeśli chcecie się dowiedzieć jak walczyć z wewnętrznym pięknem i niezdecydowaniem Wagi, z wrodzoną perfekcją Panny czy stanowczością Byka, wystarczy sięgnąć po książkę Brada Kronena i przepaść na jedno gwiezdne popołudnie, pełne humoru, niekoniecznie całkiem serio.

Ocena książki:

Tytuł: Miłość zapisana w gwiazdach 
Autor: Brad Kronen
Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
Ilość stron:445
ISBN:9788365442505

2 komentarze:

  1. Zastanawiam się nad tą książką i coraz bardziej mnie ona kusi. ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie zdecyduję się na lekturę tym razem.:)

    OdpowiedzUsuń