Menu

wtorek, 23 stycznia 2018

Gdzie się chowa śnieżna sowa? Znajduj zwierzęta na wszystkich kontynentach - Anna Claybourne


W życiu każdego dziecka przychodzi moment, gdy książka musi spełniać wiele funkcji. Poza pięknymi obrazkami musi mieć konkretną wiedzę. Mały Odkrywca musi czuć, że książka to drzwi do nowego świata, podróży, z którą chcę wyruszyć każdy z nas. Wystarczy otworzyć książkę i zacząć poszukiwania. Znajdź odpowiedzi na pytania i poznać zwierzęta ze wszystkich kontynentów.


Gdzie się chowa śnieżna sowa? to niesamowita pozycja książkowa dla młodych czytelników. Magiczne miejsce, w którym każdy z nich może się dowiedzieć, gdzie mieszkają konkretne zwierzęta.W jakich miejscach mogą się ukryć, jak wyglądają i jakie noszą nazwy. Mały Odkrywca, otwierając tę książkę, dowiesz się, gdzie żyją zwierzęta, jakich mają sąsiadów I jak wyglądają. Wyruszamy w podróż przez wszystkie kontynenty i staramy się wyszukać odpowiednią ilość zwierząt każdego gatunku. Tundra, preria, a nawet Dolina Śmierci nie będą tajemnicą dla naszych dzieci.Niesamowite wydanie książki pozwala na wiele godzin rodzinnej zabawy i mnóstwo nowych wiadomości o zwierzętach całego świata. Piękne rysunki i ciekawe opisy pochłoną każdego bez względu na wiek, a zabawa w wyszukiwanie zwierząt może sprawić wiele radości oraz uczyć dzieci spostrzegawczości.


Książka ta rozbudzi w małych czytelnikach chęć zdobywania wiedzy i pomoże wyćwiczyć małe oczy. Idealna jako pierwsze źródło wiedzy zdobywanej wraz z rodzicami oraz pierwsze samodzielne podróże starszych dzieci. To świetnie spędzony czas z dzieckiem. Polecam.

Ocena książki:

Tytuł: Gdzie się chowa śnieżna sowa? Znajduj zwierzęta na wszystkich kontynentach.
Autor: Anna Claybourne
Wydawca: Nasza księgarnia
Rok wydania/ oprawa: 2018/ twarda
Ilość stron: 64
ISBN: 9788310131720

3 komentarze:

 1. Słyszałam o tej książce w jakimś programie telewizyjnym, gdzie prezentowano propozycje książek dla dzieci.Wydała mi się świetna i jak widać po Twoim wpisie, właśnie taka jest.:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest :) Fajne wykonanie i zadania, które mogą sprawić nam trudność jednak dzieciaki radzą sobie świetnie:)

   Usuń
 2. Myślę, że ta książka spodobałaby się mojemu dziecku, więc możliwe, że się skuszę. ;)

  OdpowiedzUsuń