Menu

poniedziałek, 8 stycznia 2018

Zapowiedź- ROYALS. Kochanka księcia

Zapowiedź
Royals. Kochanka księcia.
Geneva Lee

Już 16 lutego na naszym rynku ukaże się pierwszy tom serii, która według wydawcy zawładnie sercem każdej kobiety.

Na przyjęciu z okazji ukończenia studiów na Uniwersytecie Oksfordzkim Clara Bishop spotyka intrygującego mężczyznę o demonicznym spojrzeniu. Chociaż ich znajomość miała skończyć się na jednym pocałunku, to nie może o nim zapomnieć. Mężczyzna wydawał się jej bardzo bliski, jakby skądś go znała. 

Kiedy do drzwi Clary pukają paparazzi, okazuje się, że tajemniczym przystojniakiem był książę Alexander. Prawowity następca tronu to niebezpieczny bad boy, który słynie z tego, że zawsze dostaje to, czego pragnie. Jego najnowszym kaprysem staje się Clara. Alexander proponuje jej układ, w którym dziewczyna zostanie jego sekretną kochanką. Czy zdołają utrzymać swój związek w tajemnicy? 

Czy niebezpieczny książę poczuje do Clary coś więcej? „Geneva Lee, bestsellerowa autorka, spędza każdą chwilę na pisaniu. Uwielbia sprawdzać, jak pod jej piórem będą zachowywać się potężni i niebezpieczni mężczyźni. W serii ROYALS sięga po sekret kobiet na całym świecie – marzenie o odwzajemnionej miłości przystojnego księcia”.

Mam nadzieje, że czekacie na tę powieść równie mocno jak ja :)

5 komentarzy:

  1. Zapowiada się ciekawie :) udało Ci się mnie zachęcić. Zobaczymy, czy ta powieść zawładnie moim sercem :D

    Pozdrawiam serdecznie!!
    Ksiazkowa-przystan.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń