Menu

sobota, 24 lutego 2018

Absolutnie fantastyczne połącz kropki.-Susan FairbrotherKropka za kropką, łączą się w całość, odkrywając przed nami tajemnice kryjącą się w obrazku z linii i punktów. Czy to kolejna forma odstresowania? Może sposób na wspólne spędzanie czasu? Pora porzucić wszystko i przekonać się, jak można połączyć jedno i drugie. W jaki sposób pozbyć się stresu spędzić czas z dziećmi i stworzyć coś z plątaniny kropek i kresek.


„Absolutnie fantastyczne połącz kropki” to książka, która zabierze nas w sto różnych podróży, tych mniej wymagających i składających się z kilkunastu kropek do takich zajmujących ciut więcej czasu.To świetna forma umilania czasu dzieciom. Niezwykle barwna i przejrzysta książka stanie się świetną alternatywą dla gier komputerowych i świetnym pretekstem do wspólnego spędzania wolnego czasu.Jednak nie tylko zabawa mi w głowie, gdy chce was przekonać do tej ciekawie wydanej książeczki. To rozwój waszych pociech powinien stać się głównym wyznacznikiem wyboru książek dla dzieci. Niech zwykłe łączenie punktów stanie się pretekstem do rozwijania umiejętności, ćwiczenia pamięci i koncentracji. 100 różnych obrazków nie pozwoli na nudę a historię stworzone przez malucha, jego własną ręką i kredką staną się ważnym elementem również w jego rozwoju emocjonalnym.Podaruj dziecku swój czas, drzwi do kolorowego ukrytego świata i wiele godzin znakomitej zabawy. Książka ta zawiera sporo barwnych światów, które wystarczy dokończyć przez połączenie kropek. Przed oczami waszych pociech staną takie obrazy jak gospodarstwo, podwodny świat czy zwierzęta, może znajdzie się i kosmos. Całość przyciąga feriom barw oraz dobrym wykonaniem. Poszczególne strony są dość grube, by nie dopuścić do przebijania mazaków. To wszystko pozwala nam na stworzenie książki, która pozostanie z nami nawet po ukończeniu wszystkich obrazów.Polecam ją dzieciom zarówno dużym, jak i małym. Każdemu rodzicowi dbającemu o równowagę między rozwojem i zabawą. Przecież najważniejsze jest szczęście naszych pociech.

Ocena książki:


Tytuł:Absolutnie fantastyczne połącz kropki
Autor:Susan Fairbrother
Wydawca:Nasza Księgarnia
Rok wydania/ Oprawa:2018/miękka
ISBN:9788310133267


2 komentarze:

  1. Warta uwagi książeczka, wspaniały sposób na kreatywne spędzanie czasu z naszymi maluchami.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja sama uwielbiam takie zabawy, dzieci jeszcze nie mam, ale na pewno będę im takie coś podrzucać, jak się pojawią i podrosną :)

    OdpowiedzUsuń