Menu

środa, 4 kwietnia 2018

Pretty Happy. Sposób na pokochanie siebie- Kate Hudson
Wiele razy w życiu zatrzymujesz się, by wziąć oddech, który pomoże ci przetrwać kolejne dni. Jednak czy o to w tym chodzi, by gonić za czymś nieokreślonym, co wcale nie daje ci szczęścia? Jak czerpać radość z życia i osiągać sukcesy, jednocześnie dbając o siebie i bliskich? Owszem możesz być super człowiekiem ciągnącym dwa etaty, mającym gromadkę dzieci i czas na fitness trzy razy w tygodniu, tylko czy to daje ci szczęście?

Pokochaj siebie i spraw by, życie cieszyło cię mocniej, niż teraz.

Nie ważne czy korzystasz z poradników i jak wygląda twoje życie. Najważniejsze jest to czy ty jesteś szczęśliwa i akceptujesz siebie. W życiu osiągasz w końcu taki moment, w którym musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, po co tak gnam do przodu? Czy tego właśnie chciałam? Gdy już sobie na nie odpowiesz, sięgnij po „Pretty Happy” i poczytaj, jak nic nie tracąc, można wiele zyskać.

To nietypowy poradnik o tym, jak dbać o swoje zdrowie, relaks i szczęście. To opowieść kobiety, która szybko osiągnęła sukces, a gdy przyszedł odpowiedni czas, potrafiła z niego zrezygnować. Nie ważne jest, ile osiągniesz, jeśli ciebie to nie cieszy, to nie ma wartości.

Poznajemy Kate Hudson od innej strony. Dostajemy garść porad o tym, jak dać dojść do głosu naszemu wewnętrznemu „ja” i dbać o nie jak najlepiej.

Poradnik zawiera ciekawe propozycje ćwiczeń i aktywności nie tylko dla ciała, lecz również umysłu. Znajdziemy tu mnóstwo ciekawych przepisów i sposobów na wzmocnienie organizmu. W kilku ciekawie przedstawionych filarach autorka pokazuje jak za sprawą odnalezienia wewnętrznej równowagi, można zadbać o zdrowie, kondycje i urodę.

Dostaniemy również sporo sposobów na walkę ze stresem i prze aranżowanie swojego stylu pracy i codzienności.

To ciekawy forma pomocy w samodoskonaleniu się, odnajdywaniu równowagi i spokoju. Napisana lekko i intrygująco. Już sama lektura okaże się przyjemnie relaksująca, oczyści umysł i pozwoli na swobodną analizę wszystkich zawartych w niej porad. Nie znajdziecie tu złotych rad o codziennym ćwiczeniu, gdyż Kate Hudson sama przyznaje, że nie zawsze udaje jej się zdrowo odżywiać czy codziennie ćwiczyć. To świetna forma, która tylko z nazwy straszy poradnikiem, w zamian oferując ciekawą i pouczającą lekturę, w której każdy może znaleźć coś dla siebie.

Ocena książki:

Tytuł: Pretty Happy. Sposób na pokochanie siebie.
Autor: Kate Hudson
Wydawca: Kobiece
Ilość stron: 256
ISBN: 9788365506641

4 komentarze:

 1. Z regóły nie sięgam po tego typu książki, ale tym razem spróbuję.

  OdpowiedzUsuń
 2. A jednak może być ciekawie napisany poradnik i oryginalny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Beata Skrzypczak6 kwietnia 2018 08:17

  Ładna oprawa graficzna, jestem zaciekawiona opisem tej książki, muszę się za nią rozglądnąć :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam Kate Hudson jako aktorkę. A ten poradnik muszę koniecznie zakupic

  OdpowiedzUsuń