Menu

niedziela, 23 grudnia 2018

Mikołajkowa szóstka-Kolędowanie

Już jutro ostatnie pytanie naszego mini wywiadu i dzień Wigilii. Pewnie padacie zmęczeni po tych wszystkich porządkach i gotowaniu. Dziś pytanie dotyczy Kolędowania, ale czy takiego tradycyjnego? Przekonacie się za chwilę.


KAROLINA STASZAK

To już nie mnie oceniać. To zależy od tego, czy czytelnikowi się spodoba. Na pewno da się ich odrobinę poznać, ale umówmy się, że w opowiadaniu liczą się nie tylko bohaterowie. Ważny jest język, jakim posługuje się autor. Jedni wolą lekki i subtelny styl pisania; Inni coś zupełnie odmiennego. Liczę, że moje opowiadanie się spodoba, że będzie się czytało z ciągłym niedosytem i pytaniem: „CO BĘDZIE DALEJ?” i da mi motywację, by zbudować dalszą część opowieści. Właściwie to jest już dalsza część opowieści, ale tylko w mojej głowie.

DOMINIKA SMOLEŃ

Taką mam nadzieję! Myślę, że czytelnicy polubią moich bohaterów i będą chcieli się dowiedzieć o nich czegoś więcej, jeśli jeszcze nie znają „Biegu do gwiazd”!

NINA NIRALI

Mogę mieć taką nadzieję. Zapytajmy o to może czytelników po premierze antologii? :)

ANITA GIERAK

Wydaje mi się, że końcowa część mojego świątecznego opowiadania pozostawia pewien znak zapytania i kusi do tego, aby dowiedzieć się więcej o tajemniczym mężczyźnie, który się tam pojawiał. Czy opowiadanie dobrze nakreśla charaktery bohaterów? Obawiam się, że tylko częściowo zwłaszcza przez to, że są to wspomnienia z dzieciństwa głównej bohaterki.

ANGELIKA ŚLUSARCZYK

Myślę, że jeżeli wszystko jest dopracowane to jak najbardziej. Jednak jeśli ktoś napisał swoje opowiadanie na odczep się, nie poświęcając mu zbyt wiele czasu – to niekoniecznie może zachęcić czytelnika do… czegokolwiek. 

ANNA PARTYKA-JUDGE
Zdecydowanie TAK. Opowiadanie, jako krótka forma jest w stanie rozniecić wyobraźnię czytelników na tyle , aby chcieli więcej. I oby tak było ))) Przecież to dla nas, piszących , jak najlepsza zachęta do dalszej pracy twórczej. Do działania.


Pamiętajcie!!! Kolejna część wywiadu u Zapatrzona w książki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz