Menu

sobota, 22 grudnia 2018

Mikołajkowa szóstka-Lawina śnieżna

Czwarty dzień-czwarta porcja wywiadowych odpowiedzi. Co dziś zdradzą nam autorki? Przekonajcie się tu i szukajcie kolejnych odpowiedzi u Zapatrzona w książki.

ADRIANA RAK

W przyszłym roku mam zamiar wydać dwie kolejne książki, a także jedno opowiadanie (tym razem wakacyjne) i liczę na to, że los ponownie uśmiechnie się do mnie, dzięki czemu moje plany będą mogły się spełnić. Jak narazie mogę zdradzić jedynie tyle, że w lutym/marcu 2019 roku swoją premierę będzie miała moja trzecia książka, pt "Uwikłani. Tom drugi".

ANETA GRABOWSKA

Piszę kolejną powieść obyczajową, choć - z racji bycia przede wszystkim mamą - idzie to wolniej niż w przypaku Tu i teraz. Jestem mniej więcej w połowie Patchworka szytego na miarę. Spełniam także swoje kolejne wielkie marzenie – jedno z wydawnictw zdecydowało się na wydanie mojej bajki, być może nawet całego cyklu. Właśnie piszę kolejną część. Do tego dochodzi jeszcze opowiadanie do planowanej na wakacje kolejnej antologii. Cóż, mam, co pisać, tylko czasu brak :)

MAŁGORZATA MANELSKA

Plany są, oczywiście, chociaż uważam ten właśnie rok za cudowny. Spełniło się moje marzenie. Wydałam ksiażkę, która odnosi sukces, a zainteresowanie nią zatacza coraz szersze kręgi. Takim bonusem dla mnie były opowiadania świąteczne, których wydania nie spodziewałam się. Teraz kończę pisać kontynuację losów bohaterów mojej ksiażki, mam nadzieję ujrzeć ją na rynku wydawniczym wiosną. Książka będzie nosiła tytuł "Barwy Mazur". A co później? Zobaczymy co życie przyniesie.  

KINGA BARAN

Jestem właśnie w trakcie pisania opowiadania wakacyjnego, do Antologii Wakacyjnej Wydawnictwa WasPos, będzie ona pełna miłości i słońca. To coś zupełnie innego niż moja pierwsza książka. Im więcej piszę, tym bardziej poszerzają się moje horyzonty i granicę wyobraźni.
Ponadto bardzo powoli pracuję nad swoją drugą książką.  

GRETA GULSEN

Oprócz planowanych zmian w " Feniksie" mam dwa projekty, które wiosną i latem powinny ujrzeć światło dzienne. Pierwszy tom romansu historycznego nawiązującego do legendy Titanica oraz jedno opowiadanie również w takim klimacie. Jednakże nie chcę zapeszać, więc cicho sza.

MERIDIANE SAGE


Chciałabym wydać kolejne części „Żywiołów Karteru”. Jedna jest już napisana. Gotową mam także inną powieść fantastyczną, która czeka na swoją szansę. Aktualnie pracuję nad pewnym kryminałem.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz