Dafciki wśród książek,  Recenzje

Mamusie z dziećmi/ Tatusiowie z dziećmi-

Wielu rodziców, każdego dnia sięga po książki dla maluchów. Niejednokrotnie spędzają długie godziny przy półkach z literaturą dziecięcą. Szczególnie dla najmłodszych dzieci wybór staje się niezwykle trudny. Która książka będzie odpowiednia? Czy ilustracje są odpowiednie do wieku dziecka? Czy tematyka książeczki jest odpowiednia?
„Tatusiowie i dzieci” to niezwykła książka, która pozwoli twoim dzieciom rozwinąć zmysły i poznać tatusiów ze świata zwierząt wraz z ich maluchami. Czarno biała książeczka już od pierwszych dni życia twojego malucha, będzie miała na niego wpływ. Początkowo stymuluje zmysły, by z wiekiem otwierać przed maluchami świat, który je otacza.
Książka ta zawiera 10 niezwykłych czarno-białych obrazków, dzięki którym dziecko będzie mogło dowiedzieć się, jak wyglądają zwierzęcy ojcowie oraz ich pociechy Zarówno te, które można spotkać nieopodal domu, jak i takie, które na co dzień mieszkają w dalekich krajach i spotkać można je tylko w zoo.
Ta mała książeczka posiada wszystko, co najważniejsze. Jest niezwykle trwała i dobrze wykonana. Przyciąga wzrok maluchów stymulujący zmysły i poszerzając horyzonty, wspomagając nasze pociechy w poznawaniu otaczającego świata. Dzieciaki będą zadowolone, a rodzice pewni, że książka sprawi radość ich pociechom. Polecam.
Jeśli dzieci wiedzą już, jak wyglądają tatusiowie zwierzęta to znak, że muszą też poznać zwierzęce mamusie. To kolejna odsłona książeczki, która pozwoli maluchom poznawać świat. Tym razem 10 obrazków w czarno-białej odsłonie dotyczy mam z maluszkami. Nasze maluchy poznają mamusię kotkę z maleńkim kociakiem oraz mamę pająk z niesamowicie uroczym pajączkiem.
Twarda oprawa pomaga w utrzymaniu książeczki przez małe rączki oraz czyni książeczkę, bardziej wytrzymałą. Piękne obrazki sprawiają maluchom radość i przyciągają ich wzrok.
„Mamusie z dziećmi” to ciekawy początek przygody małego czytelnika, który poznaje otaczający go świat za pomocą prostych obrazów stymulujących wzrok i wspierających rozwój ogólny. Każdy rodzic wie, jak ważne jest rozwijanie małych umysłów. Ta niepozorna czarno biała książeczka sprawi, że rozwój naszego malucha będzie przebiegał W niesamowitej i pełnej zabawy atmosferze. Książeczka ta pozwoli na odkrywanie niezwykłych zwierząt i ich potomstwa. To ciekawie spędzony czas rodzica z maluchem.
Ocena książek: 
Tytuł/y: Tatusiowie z dziećmi/ Mamusie z dziećmi 
Autor:Guido van Genechten
Wydawca: Nasza księgarnia
Rok wydania/oprawa: 2018/ twarda

Książki stanowią dla mnie całodobową dostawę tlenu. Staram się zarażać swoją pasją każdego kto tylko wejdzie na moją orbitę. Dusza przepełniona fantastyką, serce bijące w rytm romansów, rozum łaknący zagadek i akcji. Od niedawna fanka literatury dziecięcej.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *