Marta wśród książek,  Recenzje

Sweet Cheeks. Zapach Namiętności- K. Bromberg

Czasami nasze decyzje mogą się na nas mścić i wracać z konsekwencjami, gdy najmniej się tego spodziewasz. Los potrafi zaskoczyć i dać ci równocześnie problem do rozwiązania i wskazówkę, którą drogą pójść, by odnaleźć szczęście. Wystarczy posłuchać głosu serca, aby przeszłość prowadziła ku przyszłości.

 

 

Saylor zerwała ze swoim narzeczonym, gdy w zasadzie wszystko było gotowe. Postanowiła spełnić swoje marzenia i zająć się pieczeniem ciast. Wszystko układało się dość dobrze, w zasadzie do momentu, w którym dziewczyna dostaje zaproszenie na ślub… swojego byłego narzeczonego. Gdy w przypływie emocji postanawia pójść na wesele, pozostaje jej znaleźć odpowiedniego kandydata, który będzie jej towarzyszył.
I tak na scenę wkracza Hayes, który w życiu Saylor jest od dawna. To on był pierwszym zauroczeniem, pierwszą miłością i złamanym sercem kobiety. Czy zabranie go na ślub byłego to dobry pomysł? Czy pierwsza miłość jest już wspomnieniem? Dziewczyna będzie musiała zmierzyć się ze swoim sercem i z pracą Hayes’a.

 

Stał się moim pierwszym zauroczeniem.
Później moją pierwszą miłością.
A potem… moim pierwszym zawodem miłosnym.

 

 

Macie przed sobą recenzje powieści, która jest słodka, lecz nie przesłodzona. Romantyczna, lecz tyle ile potrzeba. Ma w sobie masę emocji i jeszcze więcej humoru. To opowieść o dwójce ludzi, których uczucie rozkwita i nabiera głębi.

Można porównać je do procesu pieczenia ciasta, gdy znasz wszystkie składniki, jednak zmieniasz przepis i nie wiesz, co wyjdzie z wypieku, który tworzysz. Saylor zna Hayes’a prawie od zawsze, to dzięki niemu jej serce pierwszy raz zabiło i pierwszy raz krwawiło. Kobieta nie wie, czy ponowne skrzyżowanie się ich dróg, gdy mężczyzna jest jeszcze przystojniejszy i znany to dobry pomysł.

 

 

 

K.Bromberg kolejny raz użyła swego jakże lekkiego i przesyconego namiętnością stylu i stworzyła coś delikatnego i pełnego namiętności. To romans drugiej szansy, który całkowicie przeczy powiedzonku, które twierdzi, że kolejne podejścia nic nie dadzą. Czasem miłość po prostu musi dojrzeć i trafić na moment, gdy serca obojga są w stanie otworzyć się na głębie uczucia. Możliwe, że ktoś uzna historię za przewidywalną i mało dynamiczną, jednak to właśnie lekkość, brak większych dramatów i naturalność nadaje tej powieści charakteru.

 

 
Teraz wiem, dlaczego ja zawsze porównywałem każdą kobietę jaką kiedykolwiek pocałowałem do Ciebie.
 

 

Bardzo dobrze skonstruowana fabuła w połączeniu z niebanalnymi i chwytającymi za serce dialogami oraz dobrze dopasowanymi, wywołującymi same pozytywne emocje bohaterami pozwala nam na miarowe płynięcie z nurtem opowieści. Autorce idealnie udało się stworzyć klimat, który pokochają fanki romansów i lekkich historii, które ukoją serce po jakiejś dramatycznej lekturze.

 

 

 

Sweet Cheeks to opowieść o tym, że czasem warto dać miłości drugą szansę, biec za marzeniami bez względu na to, co sądzą inni, a także o tym, jak czas może wszystko zmienić. To pełna babeczek i słodkości historia, w której odkryjecie niejedno ciacho, które warto pokochać. Dla każdej kobiety, która czasem lubi słodycze w większej ilości. Polecam.
Ocena:
osiem czarnych kruków stanowiących ocenę książki
Tytuł: Sweet Cheeks. Zapach namiętności
Autor: K. Bromberg
Wydawca: Editio Red
Liczba stron:363
ISBN:9781942832140

 

Książki stanowią dla mnie całodobową dostawę tlenu. Staram się zarażać swoją pasją każdego kto tylko wejdzie na moją orbitę. Dusza przepełniona fantastyką, serce bijące w rytm romansów, rozum łaknący zagadek i akcji. Od niedawna fanka literatury dziecięcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *