Marta wśród książek,  Recenzje

Zakazany układ- K.N.Haner [Przedpremierowo] + Ambasadorstwo

W jej życiu przyszedł moment, który zmusił ją do podjęcia jedynej słusznej decyzji. To nie miało sensu, a śmierć miała przynieść ukojenie. Wystarczy jeden krok i powiew wiatru zmyje wszystkie troski, a woda ukoi ból. Jednak los bywa przewrotny i w jednej chwili sprawia, że to, co miało być końcem, staje się początkiem czegoś mrocznego i niebezpiecznego. Czy powinna poddać się losowi i trwać w mroku? Czy jej serce jest w stanie odżyć i walczyć o to, co zakazane?

 

Nicole próbuje popełnić samobójstwo. Do tego kroku pcha ją sposób, w jaki traktuje ją jej partner. Ten, który otoczył ją opieką po śmierci jej rodziców, później stał się jej koszmarem. Jednak nic nie idzie po jej myśli, los wprowadza ją na drogę, jaką podąża Marcus Accardo, szef miejscowego gangu. Zafascynowany niezłomnością kobiety podejmuje decyzje, która zaważy na losach wielu ludzi. Czy układ, w jaki postanowi wejść dwójka bohaterów, okaże się tak prosty, jak myślą? Co się stanie, gdy w grze pojawią się uczucia, a niebezpieczeństwo będzie czyhać za rogiem?

 

 
Nie wiem, czemu los splótł nasze drogi, bo moim zdaniem nic nie dzieje się bez przyczyny. Czasami jednak nawet to, co jest nam z góry zapisane, to jakaś pomyłka. Niewielu rzeczy w życiu żałuję, ale tego, że pozwoliłem jej zbliżyć się do siebie, żałuję najbardziej.
 

 

Kolejna powieść K.N.Haner, która przeniesie nas w mroczne zaułki ulic, które rządzą się swoimi prawami. Niebezpieczeństwo, napięcie i ciągle pojawiające się pytania będą towarzyszyć wam przez cały czas.

Ta powieść wciąga nas w sam środek walki o wpływy w mieście dwóch zwaśnionych gangów, które łączy i dzieli bardzo wiele. Główna bohaterka stanie przed wyborem, który na zawsze odmieni jej los oraz życie wielu innych osób. Za sprawą przypadkowego spotkania nie tylko nie popełni samobójstwa, a zapragnie życia, o wiele bardziej niż przedtem. Jednak nie wszystko jest tak proste, a na pewno nie w świecie mafii, gdzie kobieta, uczucia i brutalność nie pasują do siebie.

 

Autorka tworzy dla nas złożoną, dopracowaną i niezwykle emocjonalną powieść, która nie pozwoli nam się oderwać do ostatniej strony. Świetnie skonstruowany światek gangsterski i towarzyszące mu napięcie wprowadzają czytelnika w stan ciągłego lęku o dalsze losy bohaterów. Coraz lepszy i niezwykle płynny styl autorki przyprawił mnie o ciarki na rękach i niekontrolowane momenty, które kończyły się odkładaniem książki na półkę. Jeden głębszy oddech i powrót do brutalnej rzeczywistości, która przyciąga ogromem emocji i tajemnicą.

 

 
Ciągle powtarzam w głowie jej imię. Nicole Bright. Tak nazywa się ta mała niedoszła samobójczyni. Dziewczyna, która swoją odwagą, a również niesubordynacją, ogromnie mi zaimponowała. Nie pamiętam kiedy ktoś ostatnio mi zaimponował. Jej determinacja jednak pochodziła z chęci odejścia z tego świata.

 

Kreacja bohaterów jest niesamowita i przemyślana. Każdy z bohaterów zapada w pamięć, zarówno ze względu na charakter, jak i funkcje, jaka zostaje mu przydzielona w tej historii. Są brutalni, nieprzewidywalni i namiętni. K.N.Haner oddaje w nasze ręce kolejną świetną powieść osadzoną w świecie mafii, dodając do tego, nietuzinkowych i elektryzujących bohaterów, tworząc mieszankę idealną dla każdej miłośniczki mrocznej erotyki, powieści, w których uczucia i ich nieprzewidywalna siła mogą być ogromną bronią i jeszcze większym zagrożeniem.

Kolejny raz jesteśmy świadkami ciekawej fabuły, która ogromnie zyskuje przez styl autorki i jej umiejętność wyrażania emocji nawet tych najbardziej mrocznych i zakazanych.

Każda fanka erotyków będzie zachwycona, fabułą, stylem i bohaterami. Szczególnie ci męscy bohaterowie skradną wam serca i ujmą swoją siłą i otulą mrokiem, a która kobieta nie pragnie mocnych i równie mrocznych ramion. Uczucia, tajemnice i niebezpieczeństwo osnute mgłą w świecie, w którym groźby, śmierć i nienawiść wypełniają pustkę, którą może rozświetlić uczucie. Czy pokonają mrok i dadzą ponieść się uczuciom? O tym przekonacie się już 15 Lutego.
Ocena:
Premiera 15 Lutego 
Tytuł: Zakazany Układ
Autor: K.N.Haner
Wydawca: Editio Red
Ilość stron:332
ISBN:9788328338388

 

Książki stanowią dla mnie całodobową dostawę tlenu. Staram się zarażać swoją pasją każdego kto tylko wejdzie na moją orbitę. Dusza przepełniona fantastyką, serce bijące w rytm romansów, rozum łaknący zagadek i akcji. Od niedawna fanka literatury dziecięcej.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *