Marta wśród książek,  Recenzje

Adamie mych dni , Morfeuszu mych nocy.

Uwielbiam przeplatać ze sobą rodzaje książek jakie czytam. Wszystko po to aby, przez zmęczenie materiału nie postawić kreski na jakiejś książce, być może dobrej . Moja dzisiejsza recenzja będzie więc z gatunku tych mocnych, zmysłowych i tajemniczych . Będzie spełnieniem pragnień o których nie wiedziałam, ba może każda z was ma takie pragnienie w sobie … Pozwólcie uwolnić je waszemu Morfeuszowi:)

Cassandra Givens zawsze miała pecha do facetów, jej romanse zawsze krótkie lecz burzliwe łamały jej serce . Przeprowadzka do Miami otworzy w jej życiu kolejny rozdział a rozmowa o prace będzie początkiem czegoś nowego i nieokiełznanego ale czy na pewno jej nie zniszczy ? Czy poznanie Adama McKeya będzie najlepszym co spotkało ją w życiu?
Adam McKey, za dnia szef Cassandry w nocy zaś Morfeusz spełnienie jej najskrytszych pragnień. Płomienny romans jaki połączy ta dwójkę będzie wyzwalał nie tylko pragnienia ale tez i demony .
Czy historia która nie powinna mieć miejsca zakończy się sukcesem? Gra jest ekscytująca a zasady proste, może jednak ryzyko przewyższa wszystko ? A wy co wybieracie ?

K. N. Haner stworzyła świetnie rozbudowana historie dwojga ludzi z charakterem (Adam uparty i Wszechwiedzący oraz Cassandra wulkan nie przemyślanych posunięć)i dołożyła do tego ogrom tajemnic, które podsyca przez cala książkę oraz mnóstwo scen erotycznych przyprawiających o drżenie kończyn i nie tylko.

Często natłok emocji miedzy dwojgiem bohaterów sprawiał ze na chwile odkładałam książkę, po to by po ułamkach sekund jak narkoman sięgać po nią znów i zatapiać się w paletę emocji. I nie myślcie ze to tylko mocny erotyk bo to coś o wiele lepszego. Książka pokazuje jak ciężko otworzyć się na innych , jak nie łatwo skończyć z życiem .. no właśnie tu przychodzi mi na myśl tylko mafia lub jakiś zamknięty układ . Myślisz ze uda ci się ich zostawić ? Pokazuje jak obezwładniające potrafią być uczucia i jak ważna jest przyjaźń.
Żeby nie było tak mega gorąco jest jeszcze kilka innych postaci nie mniej Ważnych ..
Tommy, moje słoneczko . Pokusiłabym się o stwierdzenie ze to od niego się zaczęło 🙂 Chłopak z niesamowitą energią i świetnym podejściem do życia . W życie Cassandry wchodzi niespodziewanie i sprawia ze wszystko nabiera dwojakiego znaczenia, nic nie jest tylko czarne albo białe .Dostrzeż to nawet gdy twoja tęcza traci kolory .. Poza Tommym(ulubieniec) jest jeszcze kilka osób Nicole ,  kuzynka Cass, Carlos, chłopak Nicole oraz Xavier jego brat . Sporo mieszają, wiec się dzieje .
Podsumowując, jest to książka mocna, o czymś, która was uzależni .Pozwoli na odkrycie wielu emocji, wchłonięcie przez świat mafii i zakazanych klubów. Jest erotykiem klasy wyższej, gdyż znajdziecie w niej wiele odcieni seksu i pożądania . Lubicie erotyki? sięgnijcie po tą książkę, Grey to szaraczek przy McKeyu 🙂 Ja przepadłam i czekam z niecierpliwością na kolejne części, które już niedługo.
Zapraszam też do przeczytania innych książek autorki i zaglądanie na jej Fp na Facebooku:)K.N.Haner
Ocena:

Tytuł: Sny Morfeusza 
Cykl: Mafijna miłość ( tom 1)
Autor: K.N.Haner 
Liczba stron: 410
Wydawca:  Editio Red 
ISBN:9788328323346
Data wydania: 3 lipca 2016
 

Książki stanowią dla mnie całodobową dostawę tlenu. Staram się zarażać swoją pasją każdego kto tylko wejdzie na moją orbitę. Dusza przepełniona fantastyką, serce bijące w rytm romansów, rozum łaknący zagadek i akcji. Od niedawna fanka literatury dziecięcej.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *