Marta wśród książek,  Recenzje

Pan Wyposażony- Lauren Blakely [Przedpremierowo]

Gdy rodzina jest dla ciebie najważniejsza, potrafisz zrobić dla niej wszystko, nawet największe głupstwo byle by tylko wypełnić ich plan w stu procentach. Co, jeśli jednak twoja gra dla dobra rodziny, obróci się przeciw tobie? Twoja przyjaźń zostanie wystawiona na próbę, z której twoje serce nie będzie w stanie wyjść zwycięsko? Co się stanie, gdy twoja przyjaciółka stanie się kobietą życia?

 

 

Spencer Holiday ma wszystko, urodę i intelekt, kasę i interes, spory interes. Nigdy nie narzeka na zainteresowanie kobiet, jednak one nigdy nie spędzają w jego życiu, więcej niż kilka nocy. Gdy jego ojciec postanawia sprzedać sieć sklepów jubilerskich, by przejść na emeryturę, chcę by przy finalizowaniu transakcji, uczestniczyła cała rodzina, gdyż to najważniejsze kryterium, jakim kieruje się nowy nabywca sklepów ojca. Spencer wpada na genialny w jego mniemaniu pomysł udawanej narzeczonej. Jednak pierwszy raz w życiu to nie przyrodzenie a uczucia dadzą o sobie znać. Jak poradzi sobie główny bohater? Czy jego przyjaciółka i udawana narzeczona Charlotte też coś do niego czuje?

 

 
Była jak piękny ptak zamknięty w klatce, którego serce wali jak oszalałe, które trzepocze skrzydłami i pragnie jedynie wyrwać się na wolność.
 

 

Ta książka pomimo przewidywalności jest świetna. Autorka z ogromną lekkością i finezją wpuszcza nas do świata, w którym króluje męska logika i typowe myślenie genitaliami.

Nasz bohater wie, że jest seksowny i działa na kobiety jednocześnie ma zasady, którymi stara się kierować, by nie krzywdzić innych. U swego boku ma piekielnie inteligentną i piękną wspólniczkę, którą ceni za przyjaźń i wsparcie, jednak gdy wpada na plan pomocy ojcu, nie jest jeszcze świadomy, jakimi uczuciami darzy ją naprawdę.

 

To niezwykle zabawna i pełna zwrotów akcji historia, która napisana pięknym stylem trzyma w napięciu, bawi i wzrusza jednocześnie. Pełne humoru dialogi i przyjaźnie tworzą niesamowicie lekkie i wciągające tło dla rodzących się uczuć. Bohaterowie są świetnie wykreowani i tworzą spójną całość. Na ogromny plus zasługują opisy, szczególnie sceny zbliżeń. Choć mnogość opisów często nuży, tu nadają one akcji tempa, a nutka pieprzu w nich zawarta rozpala zmysły i daje niesamowity efekt spełnienia. Nie musisz wysilać umysłu, by wyobrazić sobie pana Wyposażonego w akcji.

 

 

Nie odrywała ode mnie wzroku, a ja nie mógłbym uciec przed jej spojrzeniem, nawet gdybym próbował. W jej oczach widziałem wszystko, czego pragnąłem, a z czego wcześniej nie zdawałem sobie sprawy. A teraz potrzebowałem tego bezwarunkowo
Dla mnie lektura tej powieści była czystą przyjemnością. Zapamiętam na długo przezabawne teksty i bohaterów, których szczerze polubicie. To niewymagająca, lekka i przezabawna historia z dawką ognia w tle. Idealna na wieczór przy lampce wina i torbie żelków.
Ocena
 
Tytuł: Pan Wyposażony
Autor: Lauren Blakely
Wydawca: Editio Red
Ilość stron:255
ISBN:9788328330108

Książki stanowią dla mnie całodobową dostawę tlenu. Staram się zarażać swoją pasją każdego kto tylko wejdzie na moją orbitę. Dusza przepełniona fantastyką, serce bijące w rytm romansów, rozum łaknący zagadek i akcji. Od niedawna fanka literatury dziecięcej.

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *