Marta wśród książek,  Recenzje

Until Trevor- Aurora Rose Reynolds

Czasami uczucia mogą porazić i sprawić, że sparaliżuje nas strach, który nie tylko nie pozwoli nam normalnie żyć, ale i zmusi do ucieczki. Zdarza się, że ogrom uczucia nie pozwala na rozsądne myślenie. Jednak czy ucieczka coś da? Czy życie bez części własnego serca jest możliwe?

 

 

Trevor Mayson spanikował, uciekł jak największy tchórz, gdy tylko zaczął rozumieć, że Liz Hayes to ta kobieta, z którą chce spędzić swoje życie. Zraniona kobieta nie pojmuje zachowania ukochanego, więc gdy ten chce wrócić, musi zawalczyć o jej względy. Liz będzie musiała uporać się nie tylko ze swoimi uczuciami i tempem, jakie narzuci jej Trevor, ale także z kłopotami jej brata i lękiem zakorzenionym w przeszłości dziewczyny. Czy młody Mayson mający opinie bawidamka, porzuci dla Liz wszystko i stawi czoła swoim uczuciom? Czy dziewczyna będzie w stanie poddać się uczuciom, gdy za rogiem czekają niebezpieczeństwa?

 

 
(…) moja kobieta jest silna i poradzi sobie ze wszystkim. A gdyby kiedykolwiek pomyślała, że nie jest w stanie tego unieść, podniosę ją i poniosę razem z jej brzemieniem.
 

 

Kolejny tom przygód Braci Maysonów i kobiet ich życia. Tym razem historia dotyczy Trevora i Liz, jednak nie zabraknie reszty rodziny, którą pokochali czytelnicy pierwszego tomu.

Jest zabawniej, przekomarzania dwójki głównych bohaterów napędzają akcje, a ich rozkwitające uczucie totalnie rozczula. Klątwa Maysonów dosięga kolejnego z braci, jednak na drodze do jego szczęścia, będą pojawiały się różne przeszkody. Wraz z Liz będzie musiał przeżyć chwile grozy i odbudowywać zaufanie, jednak nie podda się tak łatwo.

Ten tom jest nie tylko zabawniejszy, ale i bardziej dopracowany. Czytelnik jest wchłaniany przez historię, której zarys poznał w poprzednim tomie. Jej zabawny i romantyczny charakter autorka zrównoważyła, wprowadzając zagrożenia, które nie tylko wzmacniają więź między bohaterami, ale ukazują charaktery naszych postaci. Ich wyrazistość i naturalność powoduje, że zżywamy się z nimi i z przyjemnością przeżywamy ogrom emocji, jakimi obdarza nas Aurora Rose Reynolds.
Jej pióro kolejny raz jest lekkie i przyjemne, jednak mające przesłanie. To nie tylko historia miłosna. Ważne jest tu budowanie zaufania, próby naprawienia błędów i konsekwencje, jakie pojawiają się nawet po długim czasie. Oko cieszy miłość zarówno ta rodzinna, braterska jak i ta do zwierząt. Bohaterowie muszą walczyć o swoje szczęście, wykazują się determinacją i uporem.

 

Co jeszcze przyciąga? Oczywiście sceny erotyczne, które nabierają rumieńców w porównaniu do poprzedniej części. Napisane ze smakiem i wyczuciem przyprawiają o dreszcze i zaróżowione policzki. Całość pochłania się z lekkością i pozostaje się z ogromnym niedosytem bohaterów.

Sprawiłaś, że jestem lepszym człowiekiem, nauczyłaś mnie, że miłość, prawdziwa miłość, jest bezwarunkowa i o nic nie prosi, jedynie daje i nie oczekuje niczego w zamian.
 

 

Ja zakochana po pierwszym tomie w Asherze, teraz całkowicie poddaje się mocy Trevora, nie daje jednak gwarancji, że Cash i Nico nie pozostawią po sobie burzy w sercu jak dwaj z braci do tej pory.

Miłość, poświęcenie i przyjaźń zaplątane w niebezpieczeństwo, zawiść i rozczarowanie. Kalejdoskop uczuć, który porwie każdą romantyczną duszę, która otwiera się na ogromne pokłady uczucia, romantyzmu i humoru przyprawionych szczyptą gorącej chili. Ta książka idealnie rozgrzeje w zimowe wieczory i roztopi niepewność i szarość za oknem. Napisana w świetnym stylu i zapadająca w pamięć, pozostawiająca niedosyt i rozmarzony umysł.
Ocena:
osiem czarnych kruków stanowiących ocenę książki
Tytuł: Until Trevor
Autor: Aurora Rose Reynlods
Wydawca: Editio Red
Ilość stron: 240
ISBN:9788328330160

Książki stanowią dla mnie całodobową dostawę tlenu. Staram się zarażać swoją pasją każdego kto tylko wejdzie na moją orbitę. Dusza przepełniona fantastyką, serce bijące w rytm romansów, rozum łaknący zagadek i akcji. Od niedawna fanka literatury dziecięcej.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *