Dafciki wśród książek,  Recenzje

Gdzie się chowa śnieżna sowa? Znajduj zwierzęta na wszystkich kontynentach – Anna Claybourne

W życiu każdego dziecka przychodzi moment, gdy książka musi spełniać wiele funkcji. Poza pięknymi obrazkami musi mieć konkretną wiedzę. Mały Odkrywca musi czuć, że książka to drzwi do nowego świata, podróży, z którą chcę wyruszyć każdy z nas. Wystarczy otworzyć książkę i zacząć poszukiwania. Znajdź odpowiedzi na pytania i poznać zwierzęta ze wszystkich kontynentów.

Gdzie się chowa śnieżna sowa? to niesamowita pozycja książkowa dla młodych czytelników. Magiczne miejsce, w którym każdy z nich może się dowiedzieć, gdzie mieszkają konkretne zwierzęta.
W jakich miejscach mogą się ukryć, jak wyglądają i jakie noszą nazwy. Mały Odkrywca, otwierając tę książkę, dowiesz się, gdzie żyją zwierzęta, jakich mają sąsiadów I jak wyglądają. Wyruszamy w podróż przez wszystkie kontynenty i staramy się wyszukać odpowiednią ilość zwierząt każdego gatunku. Tundra, preria, a nawet Dolina Śmierci nie będą tajemnicą dla naszych dzieci.
Niesamowite wydanie książki pozwala na wiele godzin rodzinnej zabawy i mnóstwo nowych wiadomości o zwierzętach całego świata. Piękne rysunki i ciekawe opisy pochłoną każdego bez względu na wiek, a zabawa w wyszukiwanie zwierząt może sprawić wiele radości oraz uczyć dzieci spostrzegawczości.

Książka ta rozbudzi w małych czytelnikach chęć zdobywania wiedzy i pomoże wyćwiczyć małe oczy. Idealna jako pierwsze źródło wiedzy zdobywanej wraz z rodzicami oraz pierwsze samodzielne podróże starszych dzieci. To świetnie spędzony czas z dzieckiem. Polecam.

Ocena książki:

Tytuł: Gdzie się chowa śnieżna sowa? Znajduj zwierzęta na wszystkich kontynentach.
Autor: Anna Claybourne
Wydawca: Nasza księgarnia
Rok wydania/ oprawa: 2018/ twarda
Ilość stron: 64

ISBN: 9788310131720


Książki stanowią dla mnie całodobową dostawę tlenu. Staram się zarażać swoją pasją każdego kto tylko wejdzie na moją orbitę. Dusza przepełniona fantastyką, serce bijące w rytm romansów, rozum łaknący zagadek i akcji. Od niedawna fanka literatury dziecięcej.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *