Marta wśród książek,  Recenzje

Lick- Kylie Scott

Czasem pod wpływem chwili, alkoholu lub innych podejmujemy decyzje, które mogą mieć opłakane konsekwencje. To, co powinniśmy wtedy zrobić, zależy od tego, co chcemy osiągnąć. Jak pozbyć się uczucia, że wydarzenia zeszłej nocy nie przyniosą nic dobrego? Jak wyplątać się z małżeństwa zawartego w Vegas, gdy serce i ciało krzyczą co innego niż umysł?

 

Evelyn Thomas nie podejrzewała, że świętowanie jej dwudziestych pierwszych urodzin, może mieć takie zakończenie. Pobudka kolejnego dnia okazuje się nie lada wyzwaniem nie tylko z powodu bólu głowy, ale i mężczyzny, który swym wyglądem doprowadziłby do wrzenia nie jedną kobietę. Jest jeszcze wielki pierścionek na jej palcu i ogromna dziura w pamięci. David pamięta każdy szczegół poprzedniej nocy, gdy poślubił Evelyn. Czy dziewczynie uda się wyplątać z tego małżeństwa? Czy da się ponieść przyciąganiu, które ciągnie ją do jej męża, gwiazdy rockowej kapeli Stage Dive? Jedno jest pewne, ich małżeństwo nawet przez chwilę nie będzie nudne.

 

Dla zakochanej w muzyce czytelniczki nie ma nic lepszego od historii, która rozwija się niczym utwór muzyczny, odkrywając takt po takcie piękno miłości, która łączy dwa jakże odmienne światy. Czy warto poświęcić czas dla gwiazdy Rocka?

Gdy tylko zobaczyłam zapowiedzi wydawnictwa, wiedziałam, że muszę sięgnąć po całą serię Kylie Scott. Jej lekki i niezwykle płynny styl przypomina melodie, bez względu na sposób, w jaki jest grana, chwyta za serce i zachwyca czytelnika, każdego inną częścią.
Dzięki autorce możemy stać się częścią zakulisowego życia gwiazd Rocka. Dojrzeć ich naturalność, uczuciowość i waleczność. Bohaterowie będą musieli zmierzyć się nie tylko z przeciwnościami losu i odmiennymi światami, z których pochodzą, ale przede wszystkim z ogromnym uczuciem, które jest dla nich zaskoczeniem.
Gdy mowa o bohaterach, to nasuwa się myśl o ich charakterystyce. Cóż mogę napisać? Kylie Scott z kreacją bohaterów poradziła sobie bardzo dobrze, czytając ich perypetie, macie wrażenie, jakbyście ich znali od zawsze i czuli ich styl bycia, przeżywacie ich wzloty i upadki, z niecierpliwością wyczekując rozwoju wydarzeń. Zarówno główni bohaterowie, jak i ci drugoplanowi skradną wasze serca naturalnością, poczuciem humoru i stylem bycia. A to wszystko w takt melodii rockowych piosenek, które nabierają głębi z każdym dniem ich wspólnego życia.

 

To ciekawa, porywająca i niezwykle gorąca powieść o sile uczuć, muzyce i pasji oraz o wyborach życiowych i ryzyku, które warto podjąć, szczególnie gdy w grę wchodzi miłość nieważne czy taka, o którą się starasz, czy ta, która potrafi zaskoczyć.

 

Niezwykle barwny język i niedający się zapomnieć bohaterowie połączeni w ciekawy sposób z muzyką i wydarzeniami, które tylko przez chwile mogą wydać się oklepane. Tu nie ma uczuć od pierwszego wejrzenia, a o miłość trzeba walczyć nieustannie.

 

Świetna, dobrze napisana i wciągająca w swoje czeluści bez ostrzeżenia historia będąca idealnym wstępem do serii, która skradnie wasze serca różnymi obliczami miłości i muzyką sięgającą dna duszy. Polecam z przyjemnością i rozmarzeniem.

Ocena
Tytuł: Lick
Autor: Kylie Scott
Wydawca: Editio Red
Liczba stron:272
ISBN:9788328332218

 

Książki stanowią dla mnie całodobową dostawę tlenu. Staram się zarażać swoją pasją każdego kto tylko wejdzie na moją orbitę. Dusza przepełniona fantastyką, serce bijące w rytm romansów, rozum łaknący zagadek i akcji. Od niedawna fanka literatury dziecięcej.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *