Marta wśród książek,  Recenzje

Play- Kylie Scott

 

Gdy gdzieś z oddali słychać gitarowy riff, zastępowany dudnieniem bębnów wiedz, że to nadchodzi nowa miłość, nowa historia, kolejny członek zespołu Stage Dive przekona się, jak to jest, gdy los zadrwi z niego okrutnie i zniszczy jego plany.

 

Mal, perkusista Stage Dive postanawia poprawić swój wizerunek, jego plan zakłada posiadanie dziewczyny miłej i delikatnej, która ociepli jego image. Okazja, by ją poznać, trafia się dość szybko, bo na imprezie u kumpla z zespołu Davida poznaje Annie, która idealnie wpisuje się w jego plan. Dziewczyna wpadła w długi i propozycja perkusisty jest kusząca, tylko jak udawać dziewczynę kogoś, kto naprawdę doprowadza twoje serce do szału? Czy taki układ może się udać?

 

Kylie Scott wita nas w swej historii ponownie dźwiękami miłości, która niczym uderzenie perkusyjnego bębna przyniesie nam opowieść pełną namiętności, dzikości i erotyzmu na wysokim poziomie. Czy Play zachwyca równie mocno co poprzedni tom i warto dać wciągnąć się w miłosny układ z kolejnym członkiem zespołu Stage Dive?

 

Jeśli pierwszy tom skradł wasze serca, nie będziecie zawiedzeni, gdyż kolejny tytuł z cyklu podnosi poprzeczkę wysoko. To inne oblicze miłości, które rozwija się z pozornie prostego układu. Mal miał udawać, że tworzy z Annie coś na potrzeby polepszenia wizerunku. Oboje jednak nie przewidzieli, jak zadrwi z nich los.

 

Oczywiście to dość spotykany schemat, jednak czy każda nawet schematyczna miłość nie jest warta poznania? Tu całość wygrywa za sprawą kreacji postaci. Ich charakter i różnorodność tworzy coś niezwykłego i wciągającego. Pojawiają się już dobrze wam znani bohaterowie oraz tacy, którzy gdzieś już wam mignęli. Nie tracą na świeżości i wciąż pozostawiają czytelnika w błogiej miłosnej melodii, tym razem wygrywanej na perkusji.

 

Autorka świetnie poradziła sobie z utrzymaniem poziomu historii, wciąż niezmiennie kusi humorem i namiętnością, a to wszystko zgrabnie zamyka w lekkim stylu, który sprawi, że lektura tej powieści jest czystą przyjemnością. Bohaterowie, których pokochacie za naturalność i emocje. Ciepła, namiętna i w pełni romantyczna opowieść o miłości, która odmierzana jest w rytmie Rocka.

 

Idealna dla każdego, kogo porwał, choć troszeczkę tom pierwszy, dla miłośników muzyki i miłości, która pojawia się, gdy się tego nie spodziewasz. Polecam serdecznie.
Ocena
Tytuł: Play
Autor: Kylie Scott
Wydawca: Editio Red
Liczba stron: 310
ISBN:9788328332232

 

Książki stanowią dla mnie całodobową dostawę tlenu. Staram się zarażać swoją pasją każdego kto tylko wejdzie na moją orbitę. Dusza przepełniona fantastyką, serce bijące w rytm romansów, rozum łaknący zagadek i akcji. Od niedawna fanka literatury dziecięcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *